קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

מרכז מידע

סינון לפי:
הכל
Storage and inventory management
Storage and inventory management
אחסון וניהול מלאי
טכנולוגיה
שילוח אווירי
שילוח ימי
תערוכות ופרויקטים
טכנולוגיה

ללקוחות Fritz, חיזוי פעילות השילוח היא לא מדע בדיוני.

עולם השילוח הבינלאומי העכשווי דינאמי ומורכב מאי־פעם, ומציע אלפי אפשרויות בחירה במאות מסלולים. חברת Fritz, בשיתוף פעולה עם חברת 'מלם דיגיטל', מובילה מהלך פורץ דרך להטמעת כלי ML ו־AI מתקדמים, המתבססים על כמויות הדאטה האדירות שבבעלות Fritz, שנאספו לאורך 30 שנות פעילותה. בזכות פרויקט חדשני זה, תוכל Fritz לעזור ללקוחותיה לבחור את המסלול הנכון, המדויק והמשתלם ביותר עבורם.

טכנולוגיה

Servitz מקבלת עדכון גרסה שלישי - פברואר 2024

מערכת ה-Servitz עומדת לרשות לקוחות Fritz בבלעדיות מוחלטת ומאפשרת ניהול חכם למערך הלוגיסטי תוך שקיפות מלאה, חסכון בזמן עבודה ועלויות. המערכת עוברת שדרוגים בתדירות גבוהה ובין היתר מציגה יכולות מתקדמות לטיפול יעיל בהזמנות, הקמה ותיעדוף משימות, מעקב זמן אמת אחר פעילות המלאי, דוחות לניתוח נתונים ועוד, הכל בלחיצת כפתור.
טכנולוגיה

Servitz: לוגיסטיקה מתקדמת

בעולם העסקים המהיר, כדי להקדים את המתחרים נדרשים פתרונות חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. Fritz, חברה שחושבת קדימה, זיהתה את הצורך הזה והקימה מחלקת דיגיטל ייעודית להנעת חדשנות ופיתוח דיגיטלי. אחד ההישגים המרשימים שלהם הוא הפיתוח של Servitz, אפליקציה ששינתה את השירות, הלוגיסטיקה, התפעול והמודיעין העסקי של החברה. מאמר זה בוחן את Servitz ואת יכולותיה המתקדמות המעצבות מחדש את כללי המשחק בענף.  
שילוח ימי

ביטוח ימי בשנת 2024

שנת 2024 מהווה צומת חשובה לתעשיית שרשרת האספקה בכלל ולביטוח הימי בפרט. בעידן בו הסחר הבינלאומי מקבל במה, אנו נדרשים לחזק את הנושא הביטוחי ולדאוג לסחורה המובלת דרך הים. במאמר זה נעסוק במאמצי התעשייה לצמצם את מידת הסיכון ולסייע למשלחים לשמור על מרכולתם. ביטוח ימי מהווה אמצעי הגנה חשוב ביותר האמור לסייע בהתמודדות עם ניזקי הים והסכנות הטמונות במהלך תקופת השילוח עצמה…..
טכנולוגיה

בינה מלאכותית כפתרון להתמודדות עם אתגרי שרשרת האספקה

ניהול שרשרת האספקה ממלא תפקיד מכריע בהצלחתם של עסקים בתעשיות שונות. בתקופה האחרונה המורכבויות והאתגרים המתעוררים בניהול שרשראות אספקה יוצרים מציאות חדשה אשר גורמת צורך בשינוי. אנו בפריץ לוגיסטיקה ושילוח מתחילים להתארגן לפתרונות ארוכי טווח ושימוש בבינה מלאכותית (AI) במטרה להתגבר על האתגרים והמציאות המשתנה.
Storage and inventory management

"בינה מלאכותית" במחסנים הלוגיסטיים

תעשיית הלוגיסטיקה מחפשת כל העת דרכים לשפר את פעילותה ולייעל תהליכים. טכנולוגיה אחת שהתגלתה כמשנה משחק בהקשר זה היא בינה מלאכותית (AI). היכולת של AI לנתח כמויות עצומות של נתונים, ללמוד מדפוסים ולקבל החלטות חכמות פתחה אפשרויות חדשות למהפכה בתעשיית הלוגיסטיקה, מה שהוביל ליעילות ודיוק גדולים יותר.
שילוח אווירי

הקשר בין ציפורים ואתגרי הביטוח בשילוח אווירי

תעשיית הסחר העולמית מסתמכת במידה רבה על שירותי הובלה אווירית בכדי להעביר סחורות במהירות וביעילות על פני מרחקים עצומים. כמו בכל אמצעי תחבורה אחר, שילוח אווירי מגיע עם מערכת משלו של אתגרים וסיכונים. ישנם שני גורמים משמעותיים המשפיעים על ענף השילוח האווירי: מורכבות הביטוח והשפעת ציפורים על מטוסים. במאמר זה נחקור את הקשיים סביב ביטוח השילוח האווירי ונעמיק בהשלכות האפשריות של תאונות מטוסים בעיקבות מפגש עם ציפורים.
שילוח ימי

פרויקטים מורכבים בשילוח ימי

שילוח פרויקטים מורכבים זו המומחיות שלנו בFritz, הפעם התבקשנו לשלח פסי רכבת ארוכים – פרויקט המחייב הערכות מיוחדת באירוז, שינוע וכמובן בניהול התהליך. ביחד עם חברת האם שלנו שפיר הנדסה אירגנו את הפרויקט ודאגנו לכלי שינוע ארוכים במיוחד המותאמים להעמסת מסילות רכבת
תערוכות ופרויקטים

שפיר תעשיות רוכשת את פעילות פריץ

חברת שפיר הנדסה ותעשייה, שבשליטת האחים שפירא, הודיעה אתמול (24.03.2022) לבורסה על חתימת הסכם לרכישת פעילות חברת פריץ מידי יאיר נוריאל. יצוין כי ביולי 2021 פורסם כי נחתם הסכם אופציה בין הצדדים לרכישת מניות חברת פריץ מחברת אנג אשר, המחזיקה במניות חברת פריץ. שווי החברה הוערך אז בכ-300 מיליון שקל.
בואו נדבר
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם