קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

שילוח אווירי

שילוח אווירי

תחום השילוח האווירי מהווה אחד מתחומי הליבה של Fritz עמו החלה את פעילותה לפני למעלה מ־33 שנה. ל־Fritz פריסה גלובלית רחבה, מכל ולכל מקום בעולם, באמצעות שותפות עם ענקית השילוח FedEx Logistics.  ל־Fritz צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב בכל תחומי פעילות השילוח ועמילות המכס. שירות אישי ומקצועי 24/7 לפעילות יבוא, יצוא, עמילות מכס, פרויקטים מורכבים, משלוחים דחופים. למשלוחים קריטיים, מבוקרי טמפ' בליווי נוסע ניתן לגשת לאתר קריטילוג | לאתר Drop shipment למעקב אחר משלוחים 24/7

שילוח אווירי – יבוא

ל־Fritz צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב בכל תחומי פעילות השילוח ועמילות המכס, הזמין לשירותך 24/7. ל־Fritz הסכמים עם כל חברות התעופה, שותפות מלאה עם FedEx Logistics המתפקדים כקונסולים מטעם החברה בכל מקום בעולם.

שילוח אווירי – יצוא

הצוות המקצועי והמיומן של Fritz בעל ניסיון רב בכל תחומי פעילות השילוח הזמין לשירותך 24/7. ל־Fritz הסכמים עם כל חברות תעופה, שותפות מלאה עם FedEx Logistics ACI המתפקדים כקונסולים מטעם החברה לכל מקום בעולם.

שיתוף פעולה עם כל חברות התעופה

על ידי יצירת שותפויות חזקות עם חברות התעופה הגדולות, Fritz יכולה להבטיח תעריפים תחרותיים וטיפול מועדף עבור המשלוחים שלך. שיתוף פעולה זה מבטיח כי הסחורה תישלח בצורה חלקה ויעילה, לכל יעד באשר הוא.

Servitz: לוגיסטיקה מתקדמת

בעולם העסקים המהיר, כדי להקדים את המתחרים נדרשים פתרונות חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. Fritz, חברה שחושבת קדימה, זיהתה את הצורך הזה והקימה מחלקת דיגיטל ייעודית להנעת חדשנות ופיתוח דיגיטלי. אחד ההישגים המרשימים שלהם הוא הפיתוח של Servitz, אפליקציה ששינתה את השירות, הלוגיסטיקה, התפעול והמודיעין העסקי של החברה. מאמר זה בוחן את Servitz ואת יכולותיה המתקדמות המעצבות מחדש את כללי המשחק בענף.  

הקשר בין ציפורים ואתגרי הביטוח בשילוח אווירי

תעשיית הסחר העולמית מסתמכת במידה רבה על שירותי הובלה אווירית בכדי להעביר סחורות במהירות וביעילות על פני מרחקים עצומים. כמו בכל אמצעי תחבורה אחר, שילוח אווירי מגיע עם מערכת משלו של אתגרים וסיכונים. ישנם שני גורמים משמעותיים המשפיעים על ענף השילוח האווירי: מורכבות הביטוח והשפעת ציפורים על מטוסים. במאמר זה נחקור את הקשיים סביב ביטוח השילוח האווירי ונעמיק בהשלכות האפשריות של תאונות מטוסים בעיקבות מפגש עם ציפורים.