קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

בינה מלאכותית כפתרון להתמודדות עם אתגרי שרשרת האספקה

ניהול שרשרת האספקה ממלא תפקיד מכריע בהצלחתם של עסקים בתעשיות שונות. בתקופה האחרונה המורכבויות והאתגרים המתעוררים בניהול שרשראות אספקה יוצרים מציאות חדשה אשר גורמת צורך בשינוי. אנו בפריץ לוגיסטיקה ושילוח מתחילים להתארגן לפתרונות ארוכי טווח ושימוש בבינה מלאכותית (AI) במטרה להתגבר על האתגרים והמציאות המשתנה.
תכנון לטווח ארוך תמיד היה אבן פינה של ניהול יעיל של שרשרת האספקה, אנו בפריץ מבינים את המשמעות של אסטרטגיות חשיבה קדימה. בעזרת אימוץ פרספקטיבה ארוכת טווח, אנו בוחנים דרכים לחזות מגמות שוק, להסתגל לדרישות הלקוחות המשתנות ולקבל החלטות מושכלות המניעות צמיחה בת קיימא. אחד הגורמים המרכזיים בגישה ארוכת הטווח שלנו בפריץ, הוא שילוב בינה מלאכותית בפעילות שרשרת האספקה. בינה מלאכותית מסוגלת לנתח כמויות עצומות של נתונים, לזהות דפוסים ולהפיק תובנות מעשיות. בעזרת אלגוריתמים של בינה מלאכותית ניתן לבצע תחזיות ביקוש מדויקות יותר, למטב את רמות המלאי ולשפר את היעילות הכוללת של שרשרת האספקה. חיזוי ביקוש הוא היבט קריטי בניהול שרשרת האספקה, והשימוש בבינה מלאכותית מחולל מהפכה בתהליך זה בעזרת מינוף נתוני מכירות היסטוריים, התנהגות לקוחות, מגמות שוק וגורמים חיצוניים, אלגוריתמים של בינה מלאכותית יכולים ליצור תחזיות ביקוש מדויקות ביותר. אשר מאפשרים קבלת החלטות מושכלות בנוגע לניהול רכש, ייצור ומלאי, וכתוצאה מכך לבצע אופטימיזציה של פעולות שרשרת האספקה תוך מזעור סיכונים של מחסור במלאי או מלאי יתר. לחיזוי ביקוש AI, חיזוי אופטימיזציה של ניהול מלאי ועוד. האלגוריתמים של הבינה המלאכותית ינתחו גורמים שונים כגון נתוני מכירות היסטוריים, זמני אספקה, מחזורי חיי מוצרים ומגמות שוק. במטרה לקבוע רמות מלאי אופטימליות תוך ניתוח הצורך שיעלה לגבי סוג המוצרים ומתי כדאי להזמין אותם במטרה למזער את עלויות החזקת מלאי תוך שמירה על רמות שירות גבוהות. ניתוח מבוסס בינה מלאכותית ומידול תחזיתי מאפשר זיהוי צווארי בקבוק פוטנציאליים, הפחתת סיכונים ויעול תהליכי שרשרת אספקה בעזרת ניתוח נתונים ממקורות שונים, כולל ספקים. בחינת נתיבי תחבורה ומתקני ייצור, האלגוריתמים של הבינה המלאכותית עוזרים לזהות לזהות שיבושים פוטנציאליים ולהציע אמצעים פרואקטיביים שיוכלו למנוע/ לשפר את השפעתם. רמה זו של ראיית הנולד מאפשרת לנו לייעל את רשת שרשרת האספקה ולספק חוויות לקוח יוצאות דופן אשר משנות את הנראות והעקיבות של שרשרת האספקה ומאפשרות מעקב אחר משלוחים בזמן אמת. החוויה הייחודית הזו נעשית ע"י שילוב טכנולוגיות AI כגון חיישני אינטרנט של ה IoT ובלוקצ'יין שמטרתם ללכוד ולנתח נתונים לאורך כל שרשרת האספקה. אימוץ פתרונות ארוכי טווח וגישות מבוססות בינה מלאכותית יסייע בהתמודדות מול אתגרי שרשרת האספקה. באמצעות חיזוי ביקוש מדויק, ניהול מלאי ממוטב, הפחתת סיכונים פרואקטיבית וניראות משופרת תוך שימוש בכלים איכותיים להתמודדות עם מורכבויות ומתן פתרונות יוצאי דופן בשרשרת האספקה.

כתבות נוספות באותו נושא

שילוח בעידן ה־AI

מהפכת הבינה המלאכותית מציתה את הדמיון של עולם הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומי. האפשרויות, שטכנולוגיית ה־AI צופנות בחובה, הן כמעט אינסופיות, ומסתמנות כרלוונטיות לאורך כל שרשרת האספקה. כחלק ממגמה מרגשת זו, חברת Fritz, בשיתוף פעולה עם חברת ׳מלם קלאוד׳, מובילה מהלך פורץ דרך בתחום. המהלך כולל פיתוח מודל AI, שמהווה חלק ממערכת ML) Machine Learning) בלעדית, שבזכותה תוכל Fritz לייעץ ללקוחותיה על המסלול הנכון, המדויק והמשתלם ביותר עבורם, ביעילות חסרת תקדים!

Servitz מקבלת עדכון גרסה שלישי - פברואר 2024

מערכת ה-Servitz עומדת לרשות לקוחות Fritz בבלעדיות מוחלטת ומאפשרת ניהול חכם למערך הלוגיסטי תוך שקיפות מלאה, חסכון בזמן עבודה ועלויות. המערכת עוברת שדרוגים בתדירות גבוהה ובין היתר מציגה יכולות מתקדמות לטיפול יעיל בהזמנות, הקמה ותיעדוף משימות, מעקב זמן אמת אחר פעילות המלאי, דוחות לניתוח נתונים ועוד, הכל בלחיצת כפתור.

Servitz: לוגיסטיקה מתקדמת

בעולם העסקים המהיר, כדי להקדים את המתחרים נדרשים פתרונות חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. Fritz, חברה שחושבת קדימה, זיהתה את הצורך הזה והקימה מחלקת דיגיטל ייעודית להנעת חדשנות ופיתוח דיגיטלי. אחד ההישגים המרשימים שלהם הוא הפיתוח של Servitz, אפליקציה ששינתה את השירות, הלוגיסטיקה, התפעול והמודיעין העסקי של החברה. מאמר זה בוחן את Servitz ואת יכולותיה המתקדמות המעצבות מחדש את כללי המשחק בענף.  

"בינה מלאכותית" במחסנים הלוגיסטיים

תעשיית הלוגיסטיקה מחפשת כל העת דרכים לשפר את פעילותה ולייעל תהליכים. טכנולוגיה אחת שהתגלתה כמשנה משחק בהקשר זה היא בינה מלאכותית (AI). היכולת של AI לנתח כמויות עצומות של נתונים, ללמוד מדפוסים ולקבל החלטות חכמות פתחה אפשרויות חדשות למהפכה בתעשיית הלוגיסטיקה, מה שהוביל ליעילות ודיוק גדולים יותר.