קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

לוגיסטיקת קו ייצור

מהי לוגיסטיקת קו ייצור

לוגיסטיקת קווי הייצור כוללת את כלל הפעילויות הלוגיסטיות המתבצעות במרחב של קווי הייצור עד לתהליך הייצור עצמו. התהליך כולל, בין השאר, תכנון טקטי נקודתי של החומר הדרוש לתחנות הייצור, תזמון החומר מהמחסן האחורי, הכנת החומר לייצור (הוצאה מאריזה וכד'), הזנת קווי הייצור בחומר הנדרש, פינוי אריזות ועודפים מקווי הייצור, טיפול ב־RMA & RJ בתוך קווי הייצור בחזרה למחסן האחורי, טיפול ב־FG (תוצ"ג) אריזתו ועוד. כל זאת מתוך רציונל שאנשי קווי הייצור יעסקו בפעולות ייצור בלבד ועובדי Fritz יספקו בתוך קווי הייצור את כלל המעטפת בהיבט זרימת החומר פנימה והחוצה.

שירותי אחסון וניהול מלאי ב־Fritz

Fritz מפעילה חמישה מרכזים לוגיסטיים המשתרעים על שטח של 40 אלף מ"ר בקיסריה ובקריית גת הנמצאים בסמיכות לצירי התנועה הראשיים. שירותי האחסון והשירותים המתקדמים של Fritz  פועלים במודלים מגוונים ומותאמים לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אחסון וניהול. שירותים אלו נועדו לאפשר לחברות וארגונים להתפנות לעיסוקי הליבה המנחים אותם ולהשאיר ל־Fritz לעסוק בתחומים בהם היא מתמחה.

שירותי ערך מוסף ב־Fritz

Fritz מספקת שירות ערך מוסף ללקוחותיה כחלק מהשירות אותו היא מעניקה, על מנת להציע להם גמישות תפעולית רבה ויכולת צמיחה באופן מושכל, כשכל העניינים המנהלתיים והתפעוליים מטופלים ומנוהלים בידיים טובות. שירותים אלה כוללים: ריקון והמכלת מכולות, בקרה וקליטה של סחורות, ליקוט והנפקה למשלוחים לפי דרישה, בניית מארזים מיוחדים, הרכבות קיטים לפי צורך ולפי מפרט אותו הלקוח מעביר, גיור פריטים, תיוג/הלחמה, צירוף מדבקות, טיפול בהחזרות, השמדות, רענונים וספירות מלאי.

שירות VMI

שירותי ה־VMI (Vendor Managed Inventory) של Fritz מאפשרים לחברות ולספקים להסדיר, להזרים ולמנף בצורה טובה יותר את כלל שרשרת הייצור, השינוע וההפצה. במודל זה, המרכזים הלוגיסטיים של Fritz, משמשים כמחסן קדמי עבורך, על עתודות המלאי שלך. שירותי VMI מעניקים לך פתרון לוגיסטי מלא, המשלב זמינות מלאי מקסימלית ואספקה ב־Just in time – מבלי להידרש לתקורות לוגיסטיות ובלי להיתקע ללא חומרי גלם. כתוצאה מכך, מושג חיסכון ניכר בשטח רצפה, בעלויות מלאי, בתזרים המזומנים וברציפות הייצור. מבחינתו של הספק זהו פתרון שמאפשר "ליהנות מכל העולמות" ומאפשר לייצר סדרות ארוכות יותר, לייעל את מערך ההובלה ולספק לך ודאות גדולה יותר. מערכות המידע הלוגיסטיות שלנו ערוכות לטפל באוכלוסיית פריטי ה־VMI שאינם רשומים בספרים שלך ומאפשרות לקלוט את הפריטים למלאי בצורה מהירה וקלה ולהעביר בעלות על המלאי בצורה וירטואלית ללא שינוע פיזי של הפריט. בשירות זה Fritz רותמת את העוצמה והניסיון הלוגיסטי כדי לספק פתרון אמין ורווחי לשני הצדדים.

שירותי WeLog

שירותי ה־WeLog הם שירותי לוגיסטיקה שיתופית המאפשרים ללקוחות הזקוקים לשירותי לוגיסטיקה המותאמים לצורכי העסק המשתנים. בשירות זה ניתן ליהנות משירותי לוגיסטיקה לפי נפח הפעילות שלך. (מ"ר וכמות מלאים מצומצמים יותר) ללא הוצאות קבועות אלא תשלום לפי הצורך. בצורה כזו גם חברתך תוכל ליהנות משירותי הלוגיסטיקה  והטכנולוגיה המתקדמת של Fritz, שתאפשר לך לעקוב אחר המלאים שלך באופן מלא ונגיש מכל מקום ומכל מכשיר דיגיטלי. כל זאת ללא צורך בממשקים מסובכים בין מערכות המידע.