קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

12 סיבות מדוע כדאי לכם לעבוד עם פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ

בסביבה העסקית הגלובלית המהירה של היום, שותף אמין ויעיל בשרשרת האספקה הוא חיוני להצלחת הפעילות שלך.
פריץ היא חברת שילוח ולוגיסטיקה המשרתת עסקים מאז הקמתה בשנת 1990. באוגוסט 2022 הפעילות של פריץ נמכרה מידיו של אבשלום נוריאל לשפיר הנדסה ושם החברה החדשה עודכן ל "פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ" צעד חשוב ששיפר את יכולתה של פריץ החדשה ואיפשר לה להחשף לעולמות חדשים. עם מגוון רחב של שירותים ומחויבות למצוינות, פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ מציעה סיבות משכנעות מדוע כדאי לך לבחור בהם כשותף שרשרת האספקה המהימן שלך.

הנה 12 סיבות מדוע כדאי לך לעבוד עם פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ:
פריץ היא קודם כל האנשים – מתחילת דרכה פריץ נוקטת בגישה חמה וזמינות 24/7 . בתחומי השילוח, אנו תופרים את השירות במיוחד לאמות המידה שלך עם כל הידע והניסיון שצברנו ונמצאים לשירותך בכל עת.

עשרות שנות ניסיון: עם למעלה מ- 30שנות ניסיון בענף השילוח והלוגיסטיקה, לחברה הבנה עמוקה של המורכבויות והאתגרים הכרוכים בניהול שרשראות אספקה. אנשי המקצוע המנוסים שלנו רכשו מומחיות שלא תסולא בפז, המאפשרת להם לספק לך פתרונות אמינים ויעילים המותאמים לצרכים הספציפיים שלך.

איתנות פיננסית: מאז שנרכשה על ידי שפיר הנדסה, פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ נהנית מאיתנות פיננסית משופרת. יציבות זו מתורגמת לשיפור תנאי האשראי, כוח קנייה גדול יותר ויכולת השקעה, הכוללים תוכנית להגדלת שטחי אחסון (המרלו"גים), הטמעת טכנולוגיות חדשות לאחסון אוטומטי ותשתיות מתקדמות נוספות, כל זאת במטרה להקים שרשרת אספקה מתוכננת ויעילה עבורכם, לקוחותינו.

מגוון שירותים מקיף: פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ מספקת חבילת שירותים מקיפה.

בתחום השילוח: יצוא אווירי, יבוא אווירי, יצוא ימי, יבוא ימי, עמילות מכס, משלוחים קריטיים, משלוחי תערוכות, משלוחי אמנות ושירותי שילוח בבית לקוח.

בתחום הלוגיסטיקה: שירותי אחסון במחסני פריץ הפרוסים מצפון (בקיסריה) ועד דרום (בקרית גת) ניהול מלאי ושירותי לוגיסטיקה בבית לקוח שירותי ערך מוסף: בנוסף לשירותי הליבה שלהם, פריץ לוגיסטיקה ושילוח מציעה מגוון שירותי ערך מוסף הכוללים שירותי עמילות מכס, שירותי ביטוח (פ.ר.ג) ושירותי הובלה יבשתית כדי לשפר עוד את יחס שרשרת האספקה שלך.

פריץ לוגיסטיקה ושילוח יכולה לטפל בכל היבט של שרשרת האספקה שלך ולחסוך לך זמן, מאמץ ומשאבים.

שירותים בבית לקוח: חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ הינה בין הגדולות המספקות שירותי ניהול לוגיסטי התפורים לפי מידה ומנוהלים בתוך בית הלקוח עצמו, כאילו היו חלק אינטגרלי בחברה שלך. שירותי הלוגיסטיקה הללו מאפשרים לחברות להמשיך ולהתמקד בפעילות הליבה שלהם ולהפקיד את אחריות התחום הלוגיסטי בידים אמונות ומקצועיות תוך תמיכה מלאה מטעם חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ ועדיין להרגיש כאילו המערך הלוגיסטי הינו חלק אינטגרלי מפעילות החברה שלך.

התמחות בתעשיות מפתח: פריץ לוגיסטיקה ושילוח מתמחה במתן שירות לתעשיות הפארמה, ההיי-טק ,הביטחון, הרכב, הבניה, התעשיות הבטחוניות והתעשיות הכבדות. מומחיות ספציפית זו מאפשרת לעובדי החברה להתמודד עם הדרישות והתקנות הייחודיות של מגזרים אלה. על ידי שיתוף פעולה עם עם חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ ניתן למנף את הידע המעמיק ואת הקשרים בתעשייה כדי לייעל את פעולות שרשרת האספקה שלך.

שיתוף פעולה עם כל חברות התעופה והספנות: על ידי יצירת שותפויות חזקות עם חברות הספנות והתעופה הגדולות, פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ יכולה להבטיח תעריפים תחרותיים וטיפול מועדף עבור המשלוחים שלך. שיתוף פעולה זה מבטיח כי הסחורה שלך תשלח בצורה חלקה ויעילה, ללא קשר ליעד.

שותפות בלעדית עם FedEx Logistics פריץ לוגיסטיקה ושילוח מספקת ללקוחותיה יתרונות משמעותיים. ביניהם שילוח בפריסה עולמית רחבה וזאת בזכות השותפות ארוכת השנים עם FedEx Logistics – לשעבר FedEx Trade Networks.

שותפות ממנה הלקוחות מפיקים תועלת רבה, המבטיחה שהמשלוחים שלנו יקבלו טיפול בעדיפות עליונה וכתוצאה מכך זמני אספקה מהירים יותר ואמינות משופרת.

אמינות כספק: עובדי חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח עוברים הדרכות מקיפות בנושא מניעת קבלת שוחד ושחיתות ומבוצעות בקרות על כל שלב בתהליכי שרשרת האספקה בכדי לוודא כי הכל נעשה עפ"י כללי העבודה המוקפדים בחברה. המרלו"גים של פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ מצוידים במערכות טלוויזיה במעגל סגור המאפשרות בקרה מלאה על המלאים בכל יום ובכל שעה בשבוע. והלקוחות הקבועים יכולים להכנס דרך אפליקציית הFritz Control ולראות את המלאי המעודכן המאוחסן בחברה.

מחויבות לאבטחת המידע: שמירה על שרידות גבוהה, זמינות נתונים, המשכיות עסקית ואבטחת המידע של לקוחות וספקי שרשרת האספקה שלך היא בעלת חשיבות עליונה. חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח עובדת תחת תקנים מחמירים תוך יישום טכנולוגיות מובילות ומתקדמות לשמירה על המידע ופרטיות לקוחותיה וספקיה. צוות אבטחת מידע מקצועי ומסור אמון על הנושא ועובד סביב השעון בכדי לעמוד בסטנדרים גבוהים לתעשייה.

תקני איכות: חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ מחזיקה שנים רבות בתעודות איכות מטעם מכון התקנים iso9001 , iso14001 , iso 45001, AEO – תעודת גורם כלכלי מאושר. החברה מקפידה לאורך השנים על שיפור מתמיד בכל הפרמטרים החשובים לאיכות העבודה, בטיחות מרכולתם של לקוחותינו ושמירה על סביבת העבודה בטוחה לעובדינו. חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ מחוייבת לשמירה על הסביבה בה היא פועלת, ונוקטת אמצעים להפחתת השפעות שליליות במטרה לשמור על איכות הסביבה.

חדשנות כתרבות ארגונית חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח מבינה היטב את הצורך בבניית סביבת עבודה חדשנית, כזו שמעודדת השקעה ברעיונות חדשים, חשיבה מחוץ לקופסה ורעיונות לא סטנדרטיים. בשיתוף הדוק עם לקוחותיה, החברה דואגת לקידום מיזמים, שיתופי פעולה ושיח פתוח ליישום וקידום פתרונות ייחודיים תוך שימוש בטכנולוגיות ומערכות חדשניות. כחלק מתהליך זה, החברה ממשיכה לפתח ולהרחיב את פונקציונליות מערכת ה Fritz Control . המערכת מפותחת בסביבת ענן מאובטחת ומאפשרת ללקוחותיה נגישות רבה למידע המנוהל בחברה. לקוח כיום יכול לעקוב בכל שעה ומכל מקום בעולם, אחר תהליכים הנעשים בשרשרת האספקה, החל משילוח המטען, שינועו ועד קליטתו במחסן הלוגיסטי. נתוני המלאי במחסנים, פניות שירות, הצעות מחיר, ארכיון מסמכים והפקת דוחות BI מתקדמים והכל בלחיצת כפתור.

פריץ כמסגרת מקצועית: חברת פריץ לוגיסטיקה ושילוח בע"מ חרטה על דיגלה להוביל את תחום השילוח והלוגיסטיקה בארץ כחלק מזה היא דואגת שעובדיה יעברו הדרכות מקצועיות בתחומים רבים במטרה לשמר את הידע ולשפר אותו. במקביל, החברה מארגנת כנסים, ימי עיון ומהווה אוניברסיטה לתחומי השילוח והלוגיסטיקה במטרה להפיץ את הידע בקרב לקוחותיה ועובדיה .

מעניין אותך לקרוא עוד? נשמח לעמוד לשירותך.

כתבות נוספות באותו נושא

פפ גווארדיולה המאמן של עולם שרשרת האספקה

עם כמעט 30 תארים ב-12 שנות אימון ואחוזי הצלחה של למעלה מ-70%, קשה להתווכח שפפ גווארדיולה הוא המאמן הכי גדול בדורנו ובין הגדולים בכל הזמנים. ברור שלא מדובר רק בכישרון ומזל, אלא בשיטה יסודית שהוא מנחיל בכל מועדון שהוא מגיע אליו. איך זה קשור לשרשרת האספקה? אמ;לק? שיטה שמאפשרת להגיע לרמת אמינות מלאי לאזור ה-100%!

מעבר מהוצאות קבועות למשתנות בעת משבר

יבואן פארמה עימו שוחחתי השבוע אמר לי: "בעידן הקורונה, מי שמספיק חכם לעבור מעלויות קבועות למשתנות זוכה". האמת, הוא צודק. מגפת הקורנה יצרה חוסר ודאות בשוק הבינלאומי ובוודאי בשוק הישראלי. "קח לדוגמה את הענף שלי", הסביר בן שיחי, "עסקים שפעם התגלגלו והסתדרו לא רע, התחילו פתאום, עם פרוץ משבר הקורונה, להרגיש לחץ תזרימי. פתאום יש איחור בתשלומים, פתאום משלוחים נתקעים, אבל ההוצאות – מה לעשות, ממשיכות לדפוק".

מלחמת הסחר ואבטחת סייבר – מה חשוב לקחת בחשבון בשרשרת האספקה?

התערבות של הממשל הפדרלי בכלכלה האמריקאית ופגיעה בסחר החופשי הוא לא דבר שקורה כל יום. עם זאת, במאי 2021 בצעד חסר תקדים חתם הנשיא טראמפ על צו נשיאותי המאפשר לממשל הפדראלי להתערב ולמנוע מחברות אמריקניות לקנות ציוד תקשורת מחברות זרות אשר הוגדר כ "מהווה סיכון לביטחון הלאומי".

טכנולוגיית Blockchain יוצרת מהפכה בשרשרת האספקה

אם נראה לכם מוזר כי בעידן הדיגיטלי שחרור והקניית בעלות של סחורה (עדיין) צריכה להתבצע כנגד שטר פיסי, אתם צודקים! החדשות הטובות? בקרוב יהיה פשוט להסיר מחסומים ביורוקרטיים גם בעולם שרשרת האספקה.

טכנולוגיה המאפשרת שקיפות בשרשרת האספקה

תהליך שרשרת אספקה מכיל בתוכו חוליות רבות הבעיה הכי גדולה היא שבכל אחת מהן יש את החוליה החלשה. כמובן שלכל חוליה יש את האתגרים שלה, אך נושא השקיפות והמעקב בזמן אמת הוא כנראה הבעיה המשותפת לכולם. תחשבו לרגע כמה מציק ובלתי נסבל אם חבר לעבודה או תוכנה היו שואלים אתכם כל שנייה "זה הגיע? זה הגיע?" כדי להתעדכן בזמן אמת, אבל אם יש בוטים שמדברים בינם לבין עצמם, אז למה לא בעצם שישאלו כל שנייה ויתעדכנו אוטומטית?

פריסת רשתות G5 והשפעתן על שרשרת האספקה

באפריל 2019 קוריאה השיקה את רשת ה-5G המלאה הראשונה בעולם והקדימה את חברת Verizon האמריקאית. ע"פ סגן הנשיא של תאגיד אריקסון, רשת 5G תהיה עד 2024 בפריסה של 40% על פני כדור הארץ ותשרת 1.5 מיליארד אנשים. הדור הבא של רשתות התקשורת הסלולאריות תהיה מהירה פי 20 מהנוכחית ועם טכנולוגיות כיווץ המידע נגיע למהירויות העברת מידע שלא חלמנו עליהן.

המרלו"ג האוטומטי של רמי לוי: האם מדובר במודל שותפות שישנה את תחום הקמעונאות?

בקרב כל מי שמבין עניין, ההודעה כי רמי לוי מקים מרכז לוגיסטי אוטומטי בלב תל-אביב (מגדל שלום) בשיתוף חברת הסטרטאפ פאבריק לא הפתיעה אף אחד. מהרגע שפתח את חנות הענק הראשונה שלו בתלפיות בשנת 1992, דרך ההנפקה בבורסה של שיווק השקמה בשנת 2007 ועד הנקודה הנוכחית, הגדילה של העסק שלו היא אקספוננציאלית. מאז ומתמיד, האסטרטגיה העסקית של רמי לוי נשענה על העיקרון של מחיר זול לצרכן ע"י הורדת פערי התיווך וכעת הוא לא רק מבטיח מחירים זולים, אלא גם שירות מהיר (התחייבות לשעתיים) עד דלת הצרכן. כאן נכנסת לתמונה חברת פאבריק (לשעבר CommonSense Robotics) שמטרתה להקים ולתפעל מרכזים לוגיסטיים במרכזי ערים בתמחור שיקבע לפי כמות הפריטים וההזמנות.

הגנת סייבר על שרשרת האספקה

בראיון שנערך עם סטיוארט מאדניק, מומחה לאבטחת מידע מ MIT, מאדניק ציין שרוב החברות מתייחסות להגנת סייבר בשרשרת האספקה כדבר שאמור אך ורק למנוע חדירת גורמים עוינים למערכות שלהם, הבעיה בתפיסה זו היא שהיא לא לוקחת בחשבון את הנזקים שעלולים לקרות דרך גורמים בעלי הרשאת כניסה למערכת- בין אם במזיד ובין אם לא.

הגלובליזציה מציפה אתגרים וסיכונים לשרשרת האספקה

לפעמים נדמה שגלובליזציה הפכה בקרב חברות למילה נרדפת לבוננזה. מבחר הספקים והיכולת לעשות בנצ'מרק היא אינסופית, אפשר לקנות בזול ולמכור (כמעט) לכל מקום בעולם. בוננזה! אבל…הגלובליזציה הציבה אינספור אתגרים וסיכונים חדשים לחברות.

כש"סבון" נאלצה לפנות מוצרים מ-36 סניפים

ניהול מלאי ואחסון הן משימות מאתגרות לעסק, בוודאי בעתות משבר. זה מחייב תיאומים רבים, לקיחת סיכונים, השקעות כספיות ניכרות והרבה כוח אדם. בקיצור כאב ראש לא קטן. לא אחת נראה שכל ניסיון פנימי לייעל את התהליכים הללו נועד לכישלון. מה לעשות, לא כולנו מומחי לוגיסטיקה.

אתגרי הלוגיסטיקה בעולם האיקומרס

בעלי חנויות איקומרס ויבואנים מכירים היטב את האתגרים של קרנבל מכירות סוף השנה, במיוחד בכל הקשור ללוגיסטיקה, שילוח, ניהול מלאי ובירוקרטיה. זה מתחיל עוד בשלב הראשון של ייבוא המוצרים, ממשיך בקשיי השילוח והאיחורים הפוגעים בחוויית השירות. מסתבר שהפתרון הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים, הנה הוא כאן לפניכם.

אילון מאסק מחבר אותך לסמארטפון!

אילון מאסק, מי שכבר זכה לכינוי 'דונלד טראמפ' של הטכנולוגיה לא עוצר בפיתוח וייצור של מכוניות חשמליות ואנרגיה נקיה. ב-16 ליולי 2019 חברת נוירלינק (Neuralink) שנוסדה ב-2017 ומאז מאסק השקיע בה 100 מיליון דולר, הודיעה על הרעיון הכי הזוי, מפחיד ומרתק שאפשר לחשוב עליו, לחבר למוח צ'יפ עם אלפי אלקטרודות באמצעות ניתוח פולשני שיבוצע ע"י רובוט. החברה כבר ביצעה 20 ניסויים על בעלי חיים ו-87% מהניסויים הוגדרו כמוצלחים.

D3 שילוח מודלים וחלקי חילוף כשיש מדפסת

ריי שומע קול מסתורי בשדה שאומר "אם תבנה אותו, הוא יבוא". הוא לא מבין מה הקול רוצה ממנו והסביבה מתחילה לפקפק בשפיותו עד שהוא מבין כי ייעודו בחיים הוא לבנות מגרש בייסבול. כיצד הסצנה המפורסמת משדה החלומות קשורה למדפסות תלת-מימד ולעולם השילוח? נזקק את מהפכת תלת המימד למשפט אחד – 'מה שתוכל לתכנן, תוכל להדפיס'.

7 עובדות שצריכות להדליק לכם נורה אדומה על אבטחת מידע בשרשרת האספקה

חברת אבטחת המידע הגדולה Symantec מדווחת על עלייה בניסיונות חדירה בשרשרת האספקה על מנת להגיע לחברות היעד של התוקפים. בין שנת 2016 לשנת 2017 הייתה עלייה של 150% בניסיונות תקיפה שכיוונו לשרשרת האספקה. תקיפות אלו מתבצעות לרוב דרך בקשות תמימות ל"עדכון תוכנה".

מולטי-שאטל אוטומטי: הרבה יותר מטכנולוגיית אחסון

אפלטון טען כי "הצורך הוא אבי ההמצאה" ולמרות שהציטוט המפורסם הוא מלפני למעלה מ-2,300 שנים, נדמה כי היום הוא רלוונטי מתמיד.עולם שרשרת האספקה מתמודד בשנים האחרונות עם שינויים מרחיקי לכת; גידול בלתי פוסק בסחר בינלאומי וסחר מקוון תוך דרישה לקיצור זמני אספקה, הפחתת עלויות אחסון ושילוח ושיפור איכות השירות. אם אתגרים אלה הולידו את הצורך במציאת פתרונות יעילים, מהירים ומדידים – צורך זה הוא אבי ההמצאה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

7 פיצ'רים לניהול זמן אפקטיבי בהזמנות ומשלוחים

כל מי שעוסק בעולם שרשרת האספקה מכיר את הרוטינה היומית הבאה – עשרות מיילים עם מסמכים על הזמנות רכש, שחרור ממכס וניהול מלאים מצטברים בתיבת הדואר הנכנס. חלקם לטיפול עתידי, חלקם רק לתיוק והשאר בכלל לא רלוונטיים אליך. בקיצור? שעתיים-שלוש ביום הלכו לאיבוד. אז כיצד פלטפורמת Fritz Control תבנה לך סדר יום ותראה רק את הסגמנטים שדורשים התערבות?

פנוי לקחת מכולה באלנבי?

אפליקציות וממשקים טכנולוגים שמעודדים כלכלה שיתופית שינו מקצה לקצה את המודל העסקי של לא מעט עסקים. אפליקציות כמו Uber ו-Gett תרמו לכך שנפסיק לשמוע במכשיר הקשר את תחנת המוניות שלאט לאט נעלמות מהמפה, airbnb גרמה למלונות לשקשק ולפעול נגדה ואפליקציית הזמנת אוכל כמו Wolt קיצרה משמעותית את זמני ההמתנה. הרעיון פשוט ומוכר, נותן השירות נרשם בממשק ומקבל הזמנות לפי הזמינות שלו דרך חברה שמספקת לעסקים שונים third party logistics. כלומר, אתה תטפל בליבת העסק ואנחנו נדאג להזמנות, לכוח האדם, לסליקת התשלום ושירות הלקוחות.

עולם אנלוגי = עולם הולך ונעלם

אחד האתגרים הכי גדולים בהליך הדיגיטציה הוא לעשות אינטגרציה לדרכי העבודה של העולם הישן. מסמכים מודפסים ולא מקוונים, הזמנות טלפוניות ובירוקרטיה מסורבלת שהשתרשת בתרבות הארגונית. הקושי הזה מונע מחברות רבות להתחיל הליך, אפילו חלקי, של דיגיטציה בשרשרת האספקה – אך דחיית הטעמת פלטפורמות דיגיטליות היא לא להישאר במקום, אלא לקחת כמה צעדים אחורה.

"בינה מלאכותית" במחסנים הלוגיסטיים

תעשיית הלוגיסטיקה מחפשת כל העת דרכים לשפר את פעילותה ולייעל תהליכים. טכנולוגיה אחת שהתגלתה כמשנה משחק בהקשר זה היא בינה מלאכותית (AI). היכולת של AI לנתח כמויות עצומות של נתונים, ללמוד מדפוסים ולקבל החלטות חכמות פתחה אפשרויות חדשות למהפכה בתעשיית הלוגיסטיקה, מה שהוביל ליעילות ודיוק גדולים יותר.