קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

Fritz & FedEx

International Freight Forwarding
שותפות חזקה. לטובתך!
שירותי תחבורה אווירית, ימית וקרקעית
מעקב משלוחים מקוון בזמן אמת
מערך חדשני להזמנות רכש וספקים
שירותי עמילות מכס וייעוץ סחר

חדשנות בתחום האחסון וההפצה

בזמן שעסקים מתמודדים עם אתגרי האחסון וההפצה, השותפות שלנו עם FedEx Logistics מגיעה כמשב רוח רענן. הברית מביאה פתרונות אחסון חסרי תקדים העונים על הצרכים המגוונים של לקוחותינו. מרכזי ההפצה שלנו הממוקמים אסטרטגית מאפשרים לנו לנהל מלאי ביעילות ולהבטיח אספקה בזמן, גם בעונות השיא.

מומחיות בתחומי המכס – לתפעול חלק חוצה גבולות

ניווט בתקנות המכס הוא לעתים קרובות משימה מרתיעה עבור עסקים העוסקים בסחר בינלאומי. עם זאת, השותפות שלנו עם FedEx Logistics העניקה לנו גישה לצוות של מומחי מכס בעלי ידע מעמיק בתקנות הסחר העולמיות.ביחד עם צוות עמילות המכס המקצועי הקיים בFritz הדבר מבטיח פעולות חוצות גבולות חלקות, ומפחית את הסיכון לעיכובים או לבעיות תאימות.

ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה

החל ממיקור חומרי גלם ועד אספקת המוצר הסופי, השותפות שלנו מתגאה בכך שהיא מציעה פתרונות ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה. הגישה המשולבת שלנו מאפשרת לנו לייעל שרשראות אספקה, לשפר את יעילות העלויות ולשפר את הביצועים העסקיים הכוללים. עם הצוותים המנוסים שלנו המפקחים על ניהול הרכש והספקים, הלקוחות שלנו יכולים להתמקד בפעילות הליבה העסקית בביטחון.

קיימות: מחויבות משותפת

מעבר ליעילות וחדשנות, FeDeX Logistics & Fritz חולקות מחויבות עמוקה לקיימות סביבתית. מתוך הכרה בהשפעת הלוגיסטיקה והשילוח על כדור הארץ, אנו משקיעים ביוזמות ידידותיות לסביבה, בקידום שיטות תחבורה ירוקות יותר ובהפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלנו.

מבט קדימה: עתיד מבטיח

השותפות בין Fritz ל- FedEx Logistics מסמלת ברית רבת עוצמה המשלבת פתרונות שילוח שאין שני להם, חדשנות, יעילות וקיימות. עם מחויבות בלתי מעורערת לענות על הצרכים הדינמיים של עסקים בשוק העולמי המשתנה ללא הרף, אנו מוכנים ליצור עתיד שבו מחסומים לוגיסטיים נשברים, ופתרונות שילוח חלקים הם מציאות.