קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

FedEx Logistics - פתרונות שילוח מקיפים


חדשנות בתחום האחסון וההפצה

בזמן שעסקים מתמודדים עם אתגרי האחסון וההפצה, השותפות של Fritz עם FedEx Logistics מעניקה לכל לקוחותיה יתרון משמעותי ואיתן: פתרונות אחסון חסרי תקדים העונים על הצרכים המגוונים של לקוחותיה. מרכזי ההפצה של Fritz הממוקמים אסטרטגית מאפשרים לנהל מלאי ביעילות ולהבטיח אספקה בזמן, גם בעונות השיא.

מומחיות בתחומי המכס – לתפעול חלק חוצה גבולות

ניווט בתקנות המכס הוא לעתים קרובות משימה מרתיעה עבור עסקים העוסקים בסחר בינלאומי. עם זאת, השותפות של Fritz עם FedEx Logistics מעניקה גישה לצוות של מומחי מכס בעלי ידע מעמיק בתקנות הסחר העולמיות. יחד עם צוות עמילות המכס המקצועי הקיים ב־Fritz, פעולות חוצות גבולות יתרחשו בצורה חלקה, והסיכון לעיכובים או לבעיות תאימות מצטמצם עד מאוד.  

ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה

החל ממיקור חומרי גלם ועד לאספקת המוצר הסופי, השותפות של Fritz מתגאה בכך שהיא מציעה פתרונות ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה. הגישה המשולבת של החברה מאפשרת לייעל שרשראות אספקה, לשפר את כדאיות העלויות ולשפר את הביצועים העסקיים הכוללים. עם הצוותים המנוסים של Fritz המפקחים על ניהול הרכש והספקים, לקוחות החברה יכולים להתמקד בפעילות הליבה העסקית בביטחון.

קיימות: מחויבות משותפת

מעבר ליעילות ולחדשנות, FeDeX Logistics & Fritz חולקות מחויבות עמוקה לקיימות סביבתית. מתוך הכרה בהשפעת הלוגיסטיקה והשילוח על כדור הארץ, החברות משקיעות ביוזמות ידידותיות לסביבה, בקידום שיטות תחבורה ירוקות יותר ובהפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלהן.

מבט קדימה: עתיד מבטיח

השותפות בין Fritz ל־FedEx Logistics מסמלת ברית רבת עוצמה המשלבת פתרונות שילוח שאין שני להם, חדשנות, יעילות וקיימות. עם מחויבות בלתי מעורערת לענות על הצרכים הדינמיים של עסקים בשוק העולמי המשתנה ללא הרף, Fritz מוכנה ליצור עתיד שבו מחסומים לוגיסטיים נשברים, ופתרונות שילוח חלקים הם המציאות.