קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

7 פיצ'רים לניהול זמן אפקטיבי בהזמנות ומשלוחים

כל מי שעוסק בעולם שרשרת האספקה מכיר את הרוטינה היומית הבאה – עשרות מיילים עם מסמכים על הזמנות רכש, שחרור ממכס וניהול מלאים מצטברים בתיבת הדואר הנכנס. חלקם לטיפול עתידי, חלקם רק לתיוק והשאר בכלל לא רלוונטיים אליך. בקיצור? שעתיים-שלוש ביום הלכו לאיבוד. אז כיצד פלטפורמת Fritz Control תבנה לך סדר יום ותראה רק את הסגמנטים שדורשים התערבות? בואו להכיר 7 פיצ'רים שהופכים את החיים בעולם המשלוחים הכבדים להרבה יותר קלים. אז דיברנו קצת על מיילים, תוסיפו לזה את הוואטסטפ ותגלו כי הזמינות שלנו בעידן הדיגיטלי פוגעת באפקטיביות של העבודה ובניהול הזמן בפרט.  

 

אנחנו נדרשים לענות ומהר וכל ה"מיני-משימות" לאורך היום מונעות מאתנו להתמקד ולקדם תהליכים משמעותיים שחשובים יותר לצמיחה של העסק בטווח הרחוק.  

אז כיצד פלטפורמת Fritz Control תשנה את זה? דבר ראשון ואולי הכי חשוב, בניגוד למיילים והודעות "שנזרקות" עלינו, הבחירה להיכנס למערכת היא אקטיבית – כלומר, נעשית מתוך בחירה. בזמן ובמקום שמתאים לכם. כל אותן "מיני-משימות" מרוכזות במקום אחד וכאשר מקדישים לכך זמן מתוך בחירה גם האפקטיביות של העבודה עולה פלאים. נסו לעשות את זה גם עם הוואטסטפ והמייל! בטלו נוטיפיקציות ותגדירו 2-3 משבצות של זמן ביום בהן תיכנסו לממשק (מייל/וואטסאפ) ותעברו על הכל בצורה מרוכזת. מבטיחים שזה עובד! אז מה הם הפיצ'רים בפלטפורמת Fritz Control שיסייעו לכם לנהל את הזמן ולמקסם את האפקטיביות? מתחילים!  

מסך ראשי שמספק מבט על כל הסגמנטים הפעילים שלכם בשרשרת האספקה. ייבוא וייצוא אווירי וימי, תובלה יבשתית, שירותי אחסנה וניהול מלאים, דוחות ומסמכים, ניהול ספקים, ביטוחים ופיננסיים. אפשר להשתמש רק בסגמנט אחד ואפשר בכולם. הבחירה שלכם. כל ההזמנות במסך אחד עם אופציה לסנן, לסדר ולקטלג לפי צורך, רמת דחיפות, לקוחות, סוג הזמנות ועוד. תראו את זה כטבלת אקסל מקוונת שמותאמת לצרכי עולם שרשרת האספקה ושיודעת למשוך נתונים באופן אוטומטי מכל מערכות ה-data בסגמנטים השונים. מסך Tracking. לצפות בכל רגע נתון ובכל שלב בשרשרת האספקה איפה המשלוח/מוצר נמצא. החל משלב ה-PO (Product Order) ועד ל-POD (Point of Delivery). המרלו"ג נערך לקליטת מכולה בשלישי אך עקב עיכוב במכס הסיני המשלוח יגיע בחמישי? מעקב בזמן אמת יאפשר לכם לדעת את זה מראש ולתכנן טוב יותר את הזמן. אין יותר הפתעות.  

ריכוז כל הפרטים על המשלוח – ימי/אווירי, ייבוא/ייצוא פרטי המשלוח המדויקים, זמני המשלוח, הסטטוס שלו וכל המסמכים הרלוונטיים סרוקים לאותה הזמנת עבודה. אין צורך להתחיל לנבור במייל או בקלסרים כדי למצוא מסמך, הכל נמצא תחת אותו tab. ריכוז המידע בתובלה. תחת מסך אחד תוכלו לראות את פרטי המטען ואיפה המשלוח נמצא, אפילו שהוא בתנועה. קבעתם עם השליח בשעה 10:00 ולפי המערכת אתם רואים שהוא יגיע ב-10:07? יש זמן לשתות כוס קפה בנחת. ריכוז המידע במחסן הלוגיסטי. ניהול מלאים מעולם לא היה פשוט יותר! תוכלו לעקוב אחרי מלאים ותנועות במחסן הלוגיסטי מרמת התמונה הכוללת ועד הפריט הבודד.  

מסך דוחות. זוכרים שאמרנו כי צריך לפנות זמן לקידום תהליכים משמעותיים? אז כאן זה קורה. אחרי שהמערכת סייעה לנו לנהל טוב יותר את הזמן, תוכלו למצוא במסך זה את ריכוז כל הפעולות העסקיות ולפלח נתונים מדויקים. כמה משלוחים הוצאתם? כמה באוויר וכמה בים? מה קורה במחסנים? ועוד. לסיכום, פלטפורמת fritz control מקנה שקיפות, בטחון ושליטה 360 על כל תהליך שרשרת האספקה במערכת אחת – לצורך תכנון, בקרה ושליטה  

המהפכה הבאה בשרשרת האספקה כבר כאן. מצטרפים?      
בואו נדבר
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים