קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

7 עובדות שצריכות להדליק לכם נורה אדומה על אבטחת מידע בשרשרת האספקה

חברת אבטחת המידע הגדולה Symantec מדווחת על עלייה בניסיונות חדירה בשרשרת האספקה על מנת להגיע לחברות היעד של התוקפים. בין שנת 2016 לשנת 2017 הייתה עלייה של 150% בניסיונות תקיפה שכיוונו לשרשרת האספקה. תקיפות אלו מתבצעות לרוב דרך בקשות תמימות ל"עדכון תוכנה".  

במה שהוגדר ה"מתקפת הסייבר ההרסנית בהיסטוריה", חברת הספנות הגדולה בעולם A.P. Møller-Maersk הדנית, נפלה קורבן לתקיפת סייבר באמצעות תוכנת כופר, לאחר שהתקינה תכנת ניהול חשבונות באוקראינה. התכנה שימשה "ראש גשר" לחדירה למערכת המחשבים של ענקית הספנות, כתוצאה מכך, הושבתו אלפים ממחשבי החברה, משלוחים עוכבו, וחברות שונות ברחבי העולם ספגו נזקים כלכליים כבדים.  

 

חברות ענק מוכרות אינן חסינות מפריצות סייבר: מYahoo נגנבו פריטים בשווי של יותר משלושה מיליארד משתמשים, מUBER בשווי של 57 מיליון, חברת ביגוד הספורט Under Armor דיווחה שאפליקציית הספורט שלה נפרצה והעמידה את 150 מיליון המשתמשים שלה בסכנה.  

האם פריצות מתרחשות רק בקרב חברות ואנשי פרטיים? ממש לא! אפילו חיל האוויר האמריקאי! עבר פריצה! ב-2018, האקר חובב הצליח לפרוץ למחשב של קצין בחיל האויר האמריקאי דרך פרצה מוכרת וידועה, והצליח לגנוב מידע מסווג על כלי טיס לא מאויישים. ההאקר ניסה למכור את המידע תמורת סכום פעוט של 150$.  

מכון התקנים הבריטי פירסם כי בכל שבוע מתרחשות 3.1 ניסיונות פריצה של ארגוני טרור לחברות בשרשרת האספקה. ניסיונות פריצה אלה נעשו ב-86 מדינות – כמעט 30% מהמדינות שנמצאות תחת מעקב של כלי מודיעין של מכון התקנים הבריטי.  

דוח של חברת האבטחה Symantec מצא כי בשנת 2018 מספר תקיפות הסייבר בשרשרת האספקה עלה ב-78%!  

בין השנים 2013-2018 תקיפות סייבר היו הגורם מספר אחת להפרעה בעבודה השוטפת של חברות בשרשרת האספקה – יותר מאסונות טבע ומתקפות טרור.
בואו נדבר
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים