קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

פפ גווארדיולה המאמן של עולם שרשרת האספקה

עם כמעט 30 תארים ב-12 שנות אימון ואחוזי הצלחה של למעלה מ-70%, קשה להתווכח שפפ גווארדיולה הוא המאמן הכי גדול בדורנו ובין הגדולים בכל הזמנים. ברור שלא מדובר רק בכישרון ומזל, אלא בשיטה יסודית שהוא מנחיל בכל מועדון שהוא מגיע אליו. איך זה קשור לשרשרת האספקה? אמ;לק? שיטה שמאפשרת להגיע לרמת אמינות מלאי לאזור ה-100%!      

כשפפ גווארדיולה מגיע למועדון, הוא מגיע עם רשימת דרישות מקיפה, כזאת שגורמת לכל התרבות הארגונית לעשות חשיבה מחודשת. ה-ROI של השכר הגבוה שלו שעומד במנצ'סטר סיטי על 1.9 מיליון יורו לחודש מצדיק את עצמו בכל חודש מחדש, אך השכר שלו הוא לא מה שמדרבן אותו ואת המועדון להצלחה. אמרו עליו פעם שהוא "מאמן את החלקים ולא את השלם, אבל הוא מאמן את החלקים להיות חלק מהשלם". כלומר, כל סגמנט בקבוצה (טוב נו, גם בשרשרת האספקה) צריך להגיע למלוא מימוש הפוטנציאל כדי שהשלם יהיה אפילו גדול יותר מסך חלקיו. מלבד כמה אלמנטים במשחק כמו למסור את הכדור מהר וללחוץ גבוה, אין לו שיטת משחק 'קלאסית' שמאפיינת אותו והוא עושה התאמות לפי סך החלקים הקיימים וכל השחקנים זזים בהתאם למה שקורה על המגרש. כחלק מהדרישות שלו, כשהוא מגיע למועדון הוא מגיע עם צוות מומחים שהוא סומך עליהם. עוזרי מאמן, סקאוטרים, מאמן כושר, תזונאי, פיזיותרפיסט ועוד – הוא עושה insourcing של ידע ארגוני לתוך כותלי המועדון. בהתחלה, השחקנים לא תמיד מבינים מה הוא רוצה ולמה אסור להם לאכול פה ושם ג'אנק פוד, אבל כשמגיעים התארים כולם שוכחים שהם לא אכלו המבורגר כבר שנה. למעשה, כשהוא הגיע לסיטיזנס הוא היה כל כך בשוק מהתזונה של השחקנים עד שזה הגיע לרמה שהוא מחייב אותם לאכול את 3 הארוחות שלהם ביחד – ארוחות שמבושלות על ידי שף שמומחה לתזונת ספורט שכמובן שהוא הביא איתו. אגב, גם משפחות השחקנים מוזמנות לבוא לאכול עם הקבוצה. כל אלה גורמים ללכידות והבנה בין השחקנים והצוות אחד את השני ואת התוצאות רואים על המגרש. את מרבית הזמן שלו הוא משקיע בהכנה למשחקים ולא באימונים טקטיים ומשעממיים ששחקנים לא אוהבים. הוא מנתח נתונים סטטיסטים, מזהה חולשות וחוזקות ומשחרר את השחקנים להתמקד בליבת העשייה שלהם – לשחק כדורגל. סוג של אוטומציה!


אז אם הגעתם עד פה ומעניין אתכם לדעת איך מביאים את הגווארדיולה של עולם שרשרת האספקה למועדון שלכם, צפו בחן גולדנר, סמנכ"ל לוגיסטיקה ושרשרת אספקה ב-Fritz מסביר במגזין הווידאו 'נקודת מפנה' ב-TheMarker על פתרון –Insourcing בעולם שרשרת האספקה.    
בואו נדבר
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים