קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

או

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים

מולטי-שאטל אוטומטי

היום הוא רלוונטי מתמיד. עולם שרשרת האספקה מתמודד בשנים האחרונות עם שינויים מרחיקי לכת; גידול בלתי פוסק בסחר בינלאומי וסחר מקוון תוך דרישה לקיצור זמני אספקה, הפחתת עלויות אחסון ושילוח ושיפור איכות השירות. אם אתגרים אלה הולידו את הצורך במציאת פתרונות יעילים, מהירים ומדידים – צורך זה הוא אבי ההמצאה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

אם עד לפני 3-5 שנים שאטלים אוטומטיים במרלו"ג היו משהו שכיף להתרשם ממנו בסרטונים ביוטיוב, הטכנולוגיה התפתחה בשנים האחרונות בקצב שיא ונדמה כי מרלו"ג שלא יהיה מצויד בטכנולוגיה זו כבר לא יהיה רלוונטי בעשור הבא (שמתחיל ממש עוד מעט, כן?).


מדוע? כי מולטי-שאטלים אוטומטיים מצליחים לפתור אתגרים מורכבים בדרך פשוטה. החל מהקטנה וייעול של שטחי האחסון, דרך שיפור אמינות רמות המלאי ועד אספקה מהירה. המודלים החדשים של המולטי-שאטלים שיפרו ב-25% את המהירות, הגבהים והמרחקים אליהם הם יכולים להגיע. הסנכרון בין המולטי-שאטלים למערכות ניהול המרלו"ג הגיע לרמה של כמעט 100%.

מה זה אומר? אם במרלו"ג שיש בו מלגזות שמופעלות ע"י בני-אדם, כל פועל מקבל רשימה יומית של מה שהוא צריך ללקט, לאחסן או להעביר לשילוח – מולטי-שאטלים יודעים מתי לעשות פעולות אלה ברמת דיוק של שניות בודדות! מק"ט צריך להגיע לעמדת השילוח ב-14:05 שהמרחק שלה מעמדת האחסון נאמד ב-2 דקות? המולטי-שאטל יגיע למקום הנכון כדי לאסוף את המק"ט ב-14:03! מה שחוסך עומס לא הכרחי בעמדות ומדייק את זמני האספקה. בזכות שיטה זו המולטי-שאטלים מסוגלים לטפל בשעה ב-9,600 הזמנות!

בואו נדבר
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

אנו מודים לך על פנייתך. בקרוב נציג מטעמנו ישוב אליך עם הפרטים